More Website Templates @ TemplateMonster.com. November12, 2012!

Partneri

// Výrobní partneri

Hella Slovakia Signal Lighting, s.r.o.

www.hella.sk

HELLA je globálne pôsobiacim, nezávislým rodinným podnikom s viac ako 30 700 zamestnancami s viac ako 100 pobočkami vo viac ako 35 krajinách. Koncern HELLA vyvíja a vyrába komponenty a systémy svetelnej techniky a elektroniky v obchodnej oblasti automobilového priemyslu. HELLA okrem toho disponuje jednou z najväčších obchodných organizácií pre automobilové súčiastky, príslušenstvo, diagnostiku a servisné služby v Európe. V segmente špeciálnych produktov HELLA vyvíja výrobky pre špeciálne vozidlá a úplne nezávislé produkty, ako napríklad osvetlenie ulíc a priemyselné osvetlenie.

VARIO Helicopter Uli Streich GmbH & Co. KG

www.vario-helicopter.de

Vario Helicopter založil Uli Streich v roku 1974. Od tej doby spoločnosť z nemeckého Gräfendorfu vyrába modely vrtuľníka. Vario vyrástol v dobe, keď ešte nebol masovo vyrábaný takýto typ v Ázií. Vario Helicopter bol najväčším dodávateľom tohto segmentu vďaka neustálemu vývoju a čoraz viac sa zameriaval na veľké prototypy vrtuľníka. Vario je dnes perfektná značka pre tých, ktorí modelujú vrtuľníky v mierke 1:4 - 1:11.

Fumotec

www.fumotec.de

Firma Fumotec sa zaoberá návrhom, konštrukciou a predajom modelov stavebných strojov v mierke 1:14. Okrem toho na internetovom obchode http://www.fumotec-shop.de/ firma ponúka veľa komponentov pre budovanie svojho vlastného projektu.// Obchodní partneri:

GRM Systems s.r.o.

www.grm-systems.cz

Spoločnosť GRM Systems s.r.o. je progresívna firma zaoberajúca sa výrobou a predajom kompozitných materiálov používaných pre konštrukciu závodných lodí, ultraľahkých lietadiel, automobilových a motocyklových kapotáži, surferských a windsurfingových dosiek, vodáckych pádiel, hokejok, tlačiarenských valcov, zdravotníckych prostriedkov a celou radov ďalších aplikácií.


R&G Faserverbundwerkstoffe GmbH

www.r-g.de/en

R & G poskytuje vláknové kompozity pre ľahké konštrukcie. Sú to materiály budúcnosti, umožňujúce zlepšenie výkonu a úsporu energie. Firma sa špecializuje na sklenené a uhlíkové vlákna, epoxidové živice a všetky dôležité doplnkové produkty, ako sú separátory, silikónové odtlačkové materiály a iné. Medzi hlavné aplikácie vláknových kompozitov je letectvo (klzáky a motorové lietadlá) ale aj iné.


Kordcarbon

www.kordcarbon.cz

KORDÁRNA Plus, a.s. je český výrobca, predajca a dodávateľ uhlíkovej tkaniny a kordových i hybridných tkanín KORDCARBON špičkovej kvality pre kompozitné aplikácie, ktoré majú široké využitie v mnohých odvetviach priemyslu.